top of page

BİZ

KİMİZ

Artworks 22 yıldır müşterilerine entegre iletişim çözümleri sunan bir tam hizmet ajansıdır. Ajansın kadrosu, deneyimi uzun yıllara dayanan, alanında çeşitli ödüller kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Müşterilerine kurumsal kimlik tasarımından web sitesine, basın ilanından televizyon reklamlarına geniş bir yelpazede kuşatıcı hizmetler sunar.

 

İşlerini stratejik bir bakış açısıyla ve marka mühendisliği perspektifiyle ele alır. Ürünlerin fikirlerle marka olduğuna inanan Artworks, müşterilerin istekleri kadar gerçekte neye ihtiyacı olduğuna bakar. Çalışmalarında kendini reklamverenin yerine koyar. Her işini, sadece o işle anılacakmış gibi ele alır. Kısa süreli flört ve yakınlaşmalar yerine uzun soluklu dinamik ilişkiler kurar. Günü kurtarmayı değil, bir geleceği birlikte yaratmayı hedefler.

 

Satın almaya değer bulmadığı bir fikri müşterilerine de sunmaz. Gücünü müşterilerinin artan pazar payından ve marka değerinden aldığını bilir. “Daima daha iyisi, daima daha fazlası “ prensibiyle hareket eder.

Satın almaya değer bulmadığımız bir fikri müşterilerimize de sunmayız.

bottom of page